Dagoverzicht

Programma Graceland Festival 2018

Dit overzicht wordt op enkele punten nog aangevuld. 


Donderdag


20:00 | Zundapp | Zonnehal

20:00 | Yin Yoga door Wilco van Wakeren | De Leven

21:00 | Géonne Hartman | Bospodium

21:00 | PKN: Inclusiviteit | Cirque d’Espoire

22:00 | Loney Dear | Zonnehal

22:00 | Muziekverhalen door Jorn den Hertog | De Leven

22:00 | Lazarus: Gerko Tempelman | Riemer

00:00 | De Leven viering | De Leven

00:00 | Martijn Krale | Tongval

Vrijdag


11:00 | Danielle Kok | Bospodium

12:00 | Jan de Cock | Riemer

13:00 | Bloom Illusion | Bospodium

14:00 | Half a Mile | Zonnehal

14:00 | Johan ter Beek: Reisgenoten | Riemer

15:00 | J’Accuse | Bospodium

16:00 | Jay-Way | Zonnehal

16:00 | Tjitske Volkerink | Riemer

16:00 | Dialoogspel door Christa Anbeek | De Leven

17:00 | Orion Walsh | Bospodium

18:00 | Pyramid Park | Zonnehal

18:00 | Lazarus: Alain Verheij | Riemer

19:00 | Charles Henri Maulini | Bospodium

19:00 | PKN: inclusiviteit in de kerk | Cirque d’Espoire

20:00 | Wereldhuis Fusion Band | Zonnehal

20:00 | Muziek in de kerk door Timon, Maaike en Bernhard | De Leven

21:00 | Ilsha | Bospodium

22:00 | Rue Royale | Zonnehal

22:00 | Pelgrim & Reisgenoot | Riemer

00:00 | De Leven viering | De Leven

00:00 | Martijn Krale | Tongval

 

Ook op vrijdag:

Lee-Ann Vermeulen (coaching) | Fabian Franciscus (cabaret) | The Happening (theater) | Jorn den Hertog (workshop songwriting voor jongeren) | Jay – Way (lezing voor jongeren) | Kunst van de stilte (bijbellezing) | Bob Venus (installaties en experiences) | Soulmate (mobiele stilteplek) | MANN Theaterfiets | Ontspannen de nacht in, met Tjitske Volkerink

Zaterdag


11:00 | Charles Henri Maulini (pianoconcert) | Bospodium

11:00 | Lazarus: Elsa Eikema |

13:00 | MeneerVenus | Bospodium

13:00 | Vegan Church |

14:00 | De Rechtstaat | Zonnehal

14:00 | Mindfulness door Wilco van Wakeren | De Leven

15:00 | André van Egmond | Bospodium

15:00 | Erik Borgman |

16:00 | Roots Rising | Zonnehal

17:00 | Low Estates | Bospodium

17:00 | Inez van Oord: Rebible |

18:00 | Dizraeli | Zonnehal

18:00 | PKN: Wat is waarheid? |

19:00 | Molly & Tenbrooks | Bospodium

19:00 | Rijn Vogelaar: Negativiteit Mania |

20:00 | A Treehouse Wait | Zonnehal

20:00 | Voltooid leven | De Leven

21:00 | Mensenkinderen | Bospodium

21:00 | Lazarus: Rikko Voorberg |

22:00 | Shirma Rouse | Zonnehal

00:00 | Martijn Krale | Tongval

 

Ook op zaterdag:

The Coaching Game met Lee-Ann Vermeulen | Do You Like What You See (dansvoorstelling) | Planken Poëzie | Michael Gabriel (jongerentent) | Max Music (jongerentent) | Kunst van de stilte (bijbellezing) | Bob Venus (installaties en experiences) | Soulmate (mobiele stilteplek) | Ontspannen de nacht in, met Tjitske Volkerink

Zondag


Het programma voor de zondag wordt nog bekend gemaakt